Twój nowy dom

Opracowujesz projekt? To najlepszy moment na wybór systemu wentylacji.

Już na etapie projektowania nowego domu lub zakupu gotowego projektu warto zwrócić uwagę na dobór właściwego systemu wentylacji. Decydując się na wykonanie szczegółowego projektu instalacji wentylacyjnej można uniknąć późniejszych błędów budowlanych takich jak:

  • wymurowanie kanałów wentylacyjnych, które mogą okazać się później niepotrzebne,
  • niewłaściwy dobór kanałów wentylacyjnych lub ich nieodpowiednie wymiary (średnice)
  • nieprawidłowa lokalizacja tych kanałów.

Jeśli zadbamy o przemyślenie tego etapu realizacji odpowiednio wcześnie, wyeliminujemy późniejsze ograniczenia i trudności wynikające z pośpiechu i niewiedzy. Warto zapytać o radę i cieszyć się efektywną wentylacją wnętrz – na miarę wymarzonego, nowego domu.

Nie znasz się na tym? Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy Ci wybrać system wentylacji adekwatny dla Twojego domu i Twoich potrzeb. Znajdziesz u nas doradztwo i komplet potrzebnych produktów – nowoczesnych i niezawodnych. Ekologicznych i energooszczędnych. Z  gwarancją długowieczności. To nasza obietnica – po prostu skandynawski standard.
› › › ›
Do 30 listopada trwa AKCJA PROMOCYJNA „BUDUJESZ DOM? Co z wentylacją? I dotyczy systemu inteligentnej wentylacji sterowanej bezprzewodowo VILPE ECO IDEAL WIRELESS
czytaj więcej TUTAJ

MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ nawet do 1500 ZŁ
ponad to wraz z wybranym pakietem otrzymasz KONSULTACJĘ TECHNICZNĄ i PROJEKT SYSTEMU WENTYLACJI dla Twojego domu