(function (i, s, o, g, r, a, m) { i['GoogleAnalyticsObject'] = r; i[r] = i[r] || function () { (i[r].q = i[r].q || []).push(arguments) }, i[r].l = 1 * new Date(); a = s.createElement(o), m = s.getElementsByTagName(o)[0]; a.async = 1; a.src = g; m.parentNode.insertBefore(a, m) })(window, document, 'script', '//www.google-analytics.com/analytics.js', 'ga'); ga('create', 'UA-148597355-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');

DOM Z BALI – wersja współczesna

Domy z bali, takie jak ten, widuje się nieczęsto, zwłaszcza w środkowej Polsce. Ten niezwykły przykład tradycyjnej architektury drewnianej wyposażono w szereg nowoczesnych i praktycznych rozwiązań. Jedną z nich jest nowoczesny system wentylacji. Wentylatory dachowe Vilpe w systemie wentylacji mechanicznej z automatyczną kontrolą jakości powietrza ECo Ideal Wireless, cichą wentylację w czasie gotowania – Cicha Kuchnia Vilpe, a ponad to kominki wentylacyjne do wyrzutu powietrza z garażu, pracowni, kotłowni i poddasza oraz przewody wentylacyjne Ross do wentylacji podpiwniczenia i nawiewu do kominka w salonie.

lokalizacja: okolice Łodzi
inwestor: prywatny
zastosowane rozwiązania: ECo Ideal Wireless, Cicha Kuchnia Vilpe, kominki wentylacyjne do wyrzutu powietrza z garażu, pracowni, kotłowni i poddasza oraz przewody wentylacyjne Ross do wentylacji podpiwniczenia i nawiewu do kominka w salonie.
rok oddania do użytku: 2021

vilpe logo białe

 

Vilpe Poland Sp. z o.o.
7R City Flex Wrocław,
ul. Graniczna 8aa,
54-610 Wrocław
Polska
+48 71 740 26 23
fax:  71 799 40 40