Cicha wentylacja kuchni

Kuchnia to serce domu, przytulna, wypełniona przyjemnymi zapachami, pełna życia.

W kuchni jest jeszcze milej, kiedy mamy pełną kontrolę nad unoszącymi się w niej aromatami.

Niektóre są zbyt intensywne, albo jest po prostu za dużo. Co wtedy?! Dokuczliwy, hałaśliwy okap nie jest nam do niczego potrzebny. Dlatego wybieramy nowoczesne rozwiązanie, oparte na okapie bez wbudowanego silnika, który jest połączony z wentylatorem dachowym VILPE – to właśnie idealnie cicha kuchnia oparta na fińskiej technologii VILPE®.

BEZGŁOŚNA PRACA OKAPU
Funkcję silnika w okapie przejmuje mocny ale cichy wentylator dachowy. Jego praca, nawet intensywna, jest w kuchni praktycznie niesłyszalna.

ŁATWY MONTAŻ
Trzy produkty systemu Cichej Kuchni cechuje zaawansowana technologia ale prosta konstrukcja. Są łatwe w montażu i kompatybilne ich instalacja jest nietrudna.

NIEZAWODNOŚĆ
Silniki wentylatorów VILPE są długowieczne i rzadko ulegają awarii. Wyróżnia odporność na uszkodze­nia i zmienne warunki atmosferyczne.

3 ELEMENTY CICHEJ KUCHNI VILPE

Każdy zestaw Cicha Kuchnia składa się z 3 elementów:

  1. OKAP BEZSILNIKOWY
    Szeroka gama okapów obejmuje modele – do montażu ściennego, wyspowego, szafkowego i sufitowego. Wybierz ten, który Ci odpowiada.
  2. WENTYLATOR DACHOWY VILPE
    To właśnie nasza specjalność  – są niezawodne, bezawaryjne i występują w wielu wariantach wielkości, mocy a nawet koloru.
  3. SZCZELNE PRZEJŚCIE DACHOWE
    To ważny element łączący całość w szczelny i bezpieczny system. W ofercie znajdują się modele odpowiednie dla każdego rodzaju i koloru dachu.

I to jest cała nasz tajemnica!